Nematomas prezidento rėmėjas || Davidonytės ir Pancerovo tyrimas || Laisvės TV

Birutė Davidonytė ir Dovydas Pancerovas pristato pirmąjį savo tyrimą „Laisvės TV“.
Per prezidento rinkimus Gitanas Nausėda turėjo nematomą, bet svarbų rėmėją. „Laisvės TV“ tyrimas rodo, kad rinkiminės kampanijos metu G. Nausėdai nemokamai dirbo verslininkas Paulius Tamulionis, vadovaujantis komunikacijos agentūrai „Idea prima“.
P. Tamulionio suteiktos paslaugos rinkoje galėtų kainuoti net 100 tūkst. eurų, tačiau oficialiose sąskaitose įrašyti skaičiai - dešimtkart mažesni. G. Nausėda už P. Tamulionio paslaugas nesumokėjo ir kaip paramos nedeklaravo. Tai primena apie klausimus dėl G. Nausėdos ryšių su lobizmu užsiimančia Lietuvos verslo konfederacija.
💸 Prisidėk prie tiriamosios „Laisvės TV“ žurnalistikos nuo 6 $: patreon.com/laisvestv
Tik Patreonų antradienį, 20 val. laukia Q&A tiesioginė sesija su Birute ir Dovydu apie tyrimo užkulisius.
❗️ Turite temą ar svarbios informacijos? Tapkite svarbiu šaltiniu ir siųskite ją B. Davidonytei ir D. Pancerovui. Kaip tą saugiai padaryti, sužinosite čia: www.laisves.tv/svarbios-informacijos-perdavimas
✅ Palaikote „Laisvės TV“ idėją?
Prisidėkite prie mūsų veiklos Laisvės TV Patreon platformoje - www.patreon.com/laisvestv
#LaisvesTV #Tyrimas
___
🔥FACEBOOK „Laisvės TV“: laisvestv
🔥INSTAGRAM: laisves_tv
🔥LTclub SUBSCRIBE - bit.ly/PrenumeruokLaisvesTV
🔥SPOTIFY Podcasts - bit.ly/LaisvesTVSpotify

Atsisiųsti

Peržiūros
42,123

Komentarai

 • Lietuva gavo ne prezidenta o lèlę.!!!🙀

  Regina VastaRegina VastaPrieš dieną
 • Ar tai ne korupcija aukščiausiuose valdžios sluoksniuose?

  Jonas GrigasJonas GrigasPrieš mėn
 • Keista, kad viešojoj erdvėj tai nesulaukė didesnio dėmesio. Tokie dalykai turėtų neraminti. Taip išeina, kuomet prezidentas visos kampanijos metu trynė apie efektyvumą, jis tiesiog visus sąmoningai klaidino. Manau daug didesnio dėmesio šitai turėtų sulaukti.

  Mindaugas KazlauskasMindaugas KazlauskasPrieš mėn
 • m.facebook.com/groups/1249071822098795/permalink/1323642257975084/

  Ineta BukinovaiteIneta BukinovaitePrieš mėn
 • Juokiasi puodas kad katilas juodas. Kuo skiriasi Tapino ir Laisves TV parama Konservatoriams rinkimuose? Na kaip iš akies lupta situacija😀

  Tomas ZubrickasTomas ZubrickasPrieš mėn
 • Kažkaip labai silpnai stiprių žurnalistų tyrimas parengtas. Pirmiausia, nurodėt, kad „kiti komunikacijos specialistai paskaičiavo, kad tokios paslaugos galėtų kainuoti apie 100 000 Eur“. Kokios paslaugos? Konsultacijų? Be to, jūsų „komunikacijos specialistų“ nuomone privataus asmens suteiktos paslaugos galėtų kainuoti 100 000 Eur? Ar tikrai gali vieno privataus asmens paslaugos kainuoti beveik 1/4 viso kampanijos biudžeto? Matosi, kad visiškai iš piršto laužtą sumą paėmete arba tikrai turėtumėt savo „komunikacijos specialistams“ pasiūlyti pakeisti profesiją. Antra, vienintelis viso tyrimo įrodymas ir pagrindas yra IdeaPrima vadovo telefoninis pasakymas, kad jis asmeniškai daug praleido prie politinės kampanijos. Viskas? Ar tikrai solidžiai gali atrodyti žurnalistinis tyrimas, paremtas telefoninio pokalbio dviem sakniais? Trečia, o kiek I. Šimonytės ir S. Skvernelis sumokėjo už reklaminę kampaniją? Tai būtų leidę suprasti platesnį paveikslą, o dabar iš tiek kandidatų pateikėte tik vieną pliką skaičių, net neturint su kuo palyginti. Viską sudėjus, atrodo buvo bandyta sukišti viską į 10 min., bet niekaip netilpo. Gal reikėjo 15 min.? Jei taip ir toliau, tai teks patiems grįžti į 15 min :)

  Dovydas ZurevičiusDovydas ZurevičiusPrieš mėn
 • Islindo Kate is maiso

  Nerijus DirmeikisNerijus DirmeikisPrieš mėn
 • Ne jau pas mus jau Lietuva neturim sąžiningu geru politiku,ar tik visi dėl pinigu ir sosto.Aš nieko nesuprantu čia mano nuomonė,ar už tokia laisvę mes kovojom.....

  fatyma fatymafatyma fatymaPrieš mėn
 • Tema įdomi, bet mano nuomone, pats tyrimas per daug paviršutiniškas, per siauras. Lyginant su elementariai pvz. Skirmantu Malinausku, kuris apie ne tiek svarbų žmogų pateikia kur kas daugiau detalių. Nebent Jus riboja tai, kad tyrimo pagrindinis herojus šiuo metu prezidentas. Mano asmenine nuomone - labai prisvilęs blynas, nebent bus antra dalis su daugiau detalių.

  Mantas MMantas MPrieš mėn
 • Padarykit tyrimą kaip landzbergienė per metus uždirbo 10 mln iš darželių tiknklo.

  Laurynas bepavardisLaurynas bepavardisPrieš mėn
 • Puiki laida!

  Laima BaranauskaitėLaima BaranauskaitėPrieš mėn
 • Pancerovas atrodo per daug prisižiūrėjęs "all the president men", "zodiac", "spotlight" ir dabar bandantis vietininėse mūsų intrigėlese visur ižvelgt konspiracijos teorijas. O kai po ilgo tyrimo nieko nerandi tai tenka tirštinti spalvas, nes kažką viešinti juk reikia. O jei dar žmomėms šito užtenka ir net knygas perka, tai išvis zjbs!

  PastišasPastišasPrieš mėn
 • Kieno žodžiai pasakyti per mitingą prie prezidenturos jei jus ne mumis, mes jus neremsim!!!!!!!

  Genovaite UrbietieneGenovaite UrbietienePrieš mėn
 • nors du saziningi zurnalistai garbe jums , daugiau tokiu zurnalistu , as taip ir galvojau paziurejes i to Nuosedos slykstu snuki iskarto matosi nesaziningas aferiuga , todel as uz ji ir nebalsavau nuojauta kaip visada neapgavo , o jums gerbiami Birute ir Dovydai linkiu stiprybes jusu sunkiame darbe,

  Stanislovas MurauskasStanislovas MurauskasPrieš mėn
 • Va čia tai bent

  stereozostereozoPrieš mėn
 • Fainas tyrimukas, labai laukiau :) tačiau. Vis tik mus Skirmantas matyt bus išlepinęs su savo ilgais, išsamiais tyrimo aptarimais, todėl šis video nepasirodė nei stiprus turinio atžvilgiu ar nei išsamus. Įsimintinesė rimta muzika, reikšmingi veidai, vizualizacijos.. Tikiuosi bus tęsinys, nes kol kas džiaugiuosi vis tik sulaukusi pirmojo tyrimo ir nepaskyrusi tų 6€ patreone..

  CentriukasCentriukasPrieš mėn
 • Na pirmas blynas truputi prisvilo... rastas apėjimas, kuris nėra nelegalus ir viskas. Galbūt neetiškas, bet ar politikoje tai kam nors rūpi. Laukiame kažko rimčiau.

  Ežiukas RūkeEžiukas RūkePrieš mėn
 • Kazkaip neisbaigta. Laukiu tesinio

  Arunas V.Arunas V.Prieš mėn
 • Like

  A7KeLTA7KeLTPrieš mėn
 • Aš gal ne į temą, bet kodėl autorių pavardės iš mažosios raidės?

  Ovidijus LevinskasOvidijus LevinskasPrieš mėn
 • :-D ... ir užkrito maišas ant ylos..! :-)))

  Edzka KandaEdzka KandaPrieš mėn
 • 9 tūkst. yra išvis juokinga suma, kai reikalas eina apie tokią kampaniją. Labai panašu į schemą "ranka ranką plauna".

  Marijus PileckasMarijus PileckasPrieš mėn
  • Lp

   Lena TrofimovaLena TrofimovaPrieš mėn
 • Įdomiai, dėkui už jūsų darbą. Labai norisi follow up tyrimo po mėnesio - kas ir kaip sureagavo į šią istoriją (kalbu apie institucijas), kokie veiksmai buvo priimti.

  Mantas PakenasMantas PakenasPrieš 2 mėnesius
 • Peržiūrėjau iki galo ir nesupratau, kas čia blogo įvyko. Neteisingai deklaravo fizinio asmens paramą? Su V. Sutkum išvis kažkokie nelabai rišlūs pritempinėjimai. Atrodo bandoma sumesti kuo daugiau random faktų: V. Sutkus kažkuo įtariamas, Nausėda su juo bendravo, Idea prima konfederacijos narė, bet realiai kuom visa tai susiję taip ir nepasakoma, pasislepiama už montažo ir dramatiškos muzikos. Šiaip viskas gana aišku kodėl „tyrimas“ truko tris mėnesius - kai nelabai yra už ko užsikabinti reikia ilgai ir nuobodžiai kažką kurti.

  Tomas MosteikisTomas MosteikisPrieš 2 mėnesius
  • Turbūt gavo komandą iš naujo viršininko padaryti kokį nors "tyrimą" apie "aukštą ir gražų", tai tiek ir tesigavo.

   Marikas JauniusMarikas JauniusPrieš mėn
 • Visiškai silpnas tyrimas ir realiai knaisiojamasi po nieka. Pigi tyriamoji zurnalistika. Pasiknaisiokite aplinkosaugos tema neartos dirvos..

  Aurimas PetreikisAurimas PetreikisPrieš 2 mėnesius
 • Nusivyliau Laisvės TV dėl laidos su tokiu propagandiniu montažu. Patiktų Krivicko gerbėjams. Pritempti įrodymai, dar tas sountrack.. Gaila.. O šiaip būtų įdomu jei tirtumėt tai toliau, o pateiktumėt kitaip

  Ieva PetronaityteIeva PetronaitytePrieš 2 mėnesius
 • retai kada palieku komentarus, bet šis tyrimas labai jau kelia daug klausimų. Trūksta svarių faktų pagrindimų... Iš vizualinės pusės - balsas neįtaigus, montažas ok, bet kol kas 5 iš 10... Linkiu tobulėti

  Greta ChaGreta ChaPrieš 2 mėnesius
 • Koks soundtrackas gale groja?

  Audriukas001Audriukas001Prieš 2 mėnesius
 • Apkaltą apkaltą!!!

  Ignė BIgnė BPrieš 2 mėnesius
 • Smagu matyti pirmąjį tyrimą. Tačiau... Kyla pojūtis pažiūrėjus, kad viskas buvo šiek tiek pritempta. Trūksta daugiau faktų, viskas sukasi apie du asmenis kurie nieko nepasako, dėstomi faktai "plaukioja paviršiumi". Lauksime daugiau tyrimų!

  Mindaugas JakutisMindaugas JakutisPrieš 2 mėnesius
 • Stebuklų nebūna.

  Gabrielius StulgaGabrielius StulgaPrieš 2 mėnesius
 • Šaunuoliai, čia aš suprantu tikra ir neaplaižyta žurnalistika, su tikrais faktais. Dovydo ir Birutės duetas nerealus

  Zigmantas RZigmantas RPrieš 2 mėnesius
 • Patraukė Valstiečius iš kelio(turiu omenyje visą LT žiniasklaidą), dabar bandys imti prezidentą, Laisvės TV, bent pavadinimą pasikeistumėte.

  AaaAaaPrieš 2 mėnesius
 • Nesuprantu, kažkokia keista ekstrasensų mūšio laida. Ne tik kad skystai, bet panašu, kad iš esmės nepagrįstai čia visas šitas video sukurtas. Atrodo patys naudoja Indrės Ramanavičienės citatą "Fizinių asmenų politinės kampanijos dalyviui ar partijai suteiktos neatlygintinos paslaugos nebūtų laikomos savanorišku darbu, jei šių paslaugų teikimas yra fizinio asmens veikla, iš kurios jis gauna pajamas.", su prieš tai Pauliaus Tamulionio pasisakymu apie neatlygintą darbą, kaip privataus asmens (ar privačių asmenų, veikiančiu savo iniciatyva), o ne agentūros įneštu papildomu darbu. Kas lyg ir gan aiškiai nusako, kad neatlygintina paslauga, jei fizinis asmuo negauna iš jos pajamų, yra traktuojama kaip savanoriškas darbas. Kadangi už agentūros darbą buvo sumokėta, o kaip privatus asmuo kažkas padėjo neatlygintinai - viskas lyg ir sutelpa į teisinius rėmus (na, čia "teisiniai rėmai" būtų traktuojant Indrės Ramanavičienės citatą, konkrečius teisės aktus reiktų susirasti patiems). P.S. Blemba chebra, nenusivažiuojam, taip norisi tikėti gerėjančios nešališkos žurnalistikos perspektyvomis Lietuvoje...

  Mantas PetrauskasMantas PetrauskasPrieš 2 mėnesius
  • Nebus cia tu seansaciju, nebera temu paprasciausiai. Jau 2020 metai, visi viska daro daugiau maziau svariai, na tik mokescius daug kas nusukineja. O tyreju pilna - Pancerovas, Davidonyte, Cerniauskas, Malinauskas etc. Visiems neuzteks cia tu seansaciju tai manau artimiausiu metu tiketini tyrimai geriausiu atveju kad kazkieno krumai per metra uzeina ant valstybines zemes :) Manau reiketu varyt i Rusija ir Ukraina ir tirt oligarchus, va ten tai darbo visiems butu iki gilios senatves :)

   EclipseTurboGSTEclipseTurboGSTPrieš 2 mėnesius
 • Padarykit geriau apie ivairias pinigus siurbiancias "labdaras" ale Raudonos Nosys

  Julija T.Julija T.Prieš 2 mėnesius
 • Po "kabinetas 339" užsikėlėte kartelę. Panašu, kad žiūrovai norės panašaus lygio, o tam reikės laiko. Tai gal geriau rečiau, bet giliau. Ar būtina kurti tą propogandinę nuotaiką su grėsmingu garso takeliu, garso efektais ir montažu? Nerimtai atrodo 🙂 Gal vertėtų pabandyti paprasčiau pateikti informaciją? Nes jūs patys iš savęs esate paprasti ir faini. Susidaro įspūdis, kad daugiau darbo buvo įdėta į pateikimo formą, o ne į patį turinį. Pati tema atrodo pritempta. Tiems, kurie ieškos negatyvo apie prezidentą ši tema patiks, o kitiems didelio įspūdžio nepadarys, nes nėra svorio. Ačiū B&D! Esu jūsų fanas! Nekantriai lauksiu kitų tyrimų.

  Gediminas KasiliauskasGediminas KasiliauskasPrieš 2 mėnesius
 • tai gal jau galima aig mest velniop? pls? Bet noo, su bestubure vrk to nebuvo ir nebus

  mechadrakemechadrakePrieš 2 mėnesius
 • gal kazkur kazkas kazkam atsilygibo, gal neatsilygino.. neigia, nesako.. jeigu jau tokius itarimus viesinat, bent pateikit faktus, kad tikrai atsilygino, nes dabar parodot kaip kalta, nors faktu nera. kazkaip daugiau tikejaus is jusu 😊

  Simona AngelytėSimona AngelytėPrieš 2 mėnesius
 • Nu va galai lyst pradėjo 😂😂😂

  Kęstas TreigysKęstas TreigysPrieš 2 mėnesius
 • Fake news, o ne žurnalistai, kaip ir visi tie koronos "tyrimai".

  Albertas PuckoriusAlbertas PuckoriusPrieš 2 mėnesius
 • Puikiai, ačiū.

  JackTheRockyJackTheRockyPrieš 2 mėnesius
 • Montuotojui didziausi balai!

  Heavy LTHeavy LTPrieš 2 mėnesius
 • Gresmingam montazui turbut daugiau ideta pastangu nei turiniui, kurio nelabai cia yra.

  KaziusGKaziusGPrieš 2 mėnesius
  • Teisingai 5vardinta. Čia negali būti neatlygintinos paramos šiuo atveju.

   Sigita GanžienėSigita GanžienėPrieš 2 mėnesius
 • kiek Laisvės TV sumoka DVIEMS žurnalistams už tokį tyrimą? Brangiausiai ko gero kainuoja pažeminto tembro balso konfigūracija. O tai, kad turto užgrobimo įstatymą (kas yra giminaitis vaikgrobystės įstatymui, už ką Norvegija tarptautiniuose teismuose jau moka labai brangiai), labai primenantį bolševikišką dvasią, stūmė Rusijos Putinui laiškus rašęs V. Bakas, tai čia viskas gerai, nereikia jokio tyrimo

  Kristina kareckienėKristina kareckienėPrieš 2 mėnesius
 • Pratęsiant tema, įdomu būtų pamatyti tyrimą iš kur Skvernas gavo pusė milijono eur politinei kampanijai

  Dubstep MeditationsDubstep MeditationsPrieš 2 mėnesius
  • Elementaru, Vatsonai. Iš Karbo.

   Videos from LTVideos from LTPrieš 2 mėnesius
  • kapi tai is kur :D Karbauskis :D

   Šarūnas VėbraŠarūnas VėbraPrieš 2 mėnesius
  • T

   aivakontautieneaivakontautienePrieš 2 mėnesius
 • Nu blyn, montažas lygiai toks kaip mėgsta sąmokslų teoretikai. O iš viso to tyrimo padariau išvadą, kad Nausėda neuždeklaravo suteiktos labdaros. Ir tai viskas. Žioplas Nausėda. Su Sutkum tai pritempta. Kiek įsivaizduoju, tai Nausėda turi panašią nuomonę apie ekonomiką kaip ir pramonės konfederacija. Ir tai nė kiek manęs nestebina, žinant kuom jis dirbo.

  Aivaras GerulskisAivaras GerulskisPrieš 2 mėnesius
  • @Linas N. Labai primityviai parašiau savo nuomonę tai atsiprašau už tai. Man patiko turinys, kad pasakoja apie tai, jog neparodė visų pajamų, bet pats pateikimas buvo neskanus ir toks kaip propogandistai mėgsta pateikt, tai nekelia žavesio, tikiuosi ateityje šiek tiek lengviau pateiks su daugiau detalių, dabar jų pritrūko.

   Simonas ŽadeikisSimonas ŽadeikisPrieš 2 mėnesius
  • Sutkaus šuniukai loja. lyg pinigų gavę.

   Linas N.Linas N.Prieš 2 mėnesius
  • Pagalvojau tą patį, toks jausmas, kad žiūrėčiau propagandino tipo turinį.

   Simonas ŽadeikisSimonas ŽadeikisPrieš 2 mėnesius
 • Gal galėtų ponas Tapinas tuo pačiu ir savo slaptus rėmėjus įvardint? Šiais metais jo vykdoma Hario Poterio rinkiminė kampanija aktyvumu nenusileido Nausėdos kampanijai. Oficialiai Laisvės TV nėra gavusi jokių įplaukų už šią antikampaniją. Ar tik nebus nuslėpti mokesčiai ir tikrasis kampanijos užsakovas? Noriu patikslinti, jog pats nei truputėlio nesimpatizuoju lenkų partijai, bet mane smarkiai neramina vis labiau rinkimų rezultatus įtakojanti ir savo raumenis besiauginanti mūsų "objektyvi ir nešališka" žiniasklaida.

  Regis T.Regis T.Prieš 2 mėnesius
  • mechadrake, Tikrai taip, aplink patį vieni troliai, vatnikai ir acto garintojai sukasi. Laisvės TV įplaukas tai deklaruoja, bet iš tų įplaukų nematyt, kas ir kiek finansavo Hario Poterio rinkiminę kampaniją. Matyt kaip ir Gitano atveju, nemokamai padirbėta buvo.

   Regis T.Regis T.Prieš 2 mėnesius
  • spotted a troll. arba kazkas nemato kaip visada deklaravo laisves tv visas iplaukas

   mechadrakemechadrakePrieš 2 mėnesius
 • "Varykim verslus iš Lietuvos, viena korupcija, Sutkus - velnio reinkarnacija žemėje!" ar kažkaip panašiai potringaujat, nors tuo tarpu Tapinas turi savo "Pinigų kartą". Jei taip norėjo Tapinas leftistinio rojaus Lietuvoje, tai kaip tik reikėjo agituoti už visokius Zbignevus, Valstiečius rinkimuose, kurie norėjo apmokestinti bankus ir didinti pašalpas daugiavaikėms ir pensininkams ir kurti savo vizijos sacnocą. Kodėl taip nedarėt? Sakot, kad Nausėda suvedinėja sąskaitas su neįtikusiais, bet toks jausmas, kad pats Tapinas ne geresnis. Tyrimas - pilstymas iš tuščio į kiaura, bandant kažką užkabinti, nors kas realiai pabaigoje gaunasi savo bias nuomonės piršimas ir spekuliacijos, nors pats Pancerovas savo Q&A pasakojo, kad žurnalistinis tyrimas yra nešališkas faktų pateikimas pačiai visuomeniai susidaryti nuomone, nors realiai patys padarė bias nuomonės piršimą šiuo video.

  Ano nimasAno nimasPrieš 2 mėnesius
 • Niekaip nesuprantu, tai kodėl P.Tamulionis išrašė sąskaitą apmokėjimui tik 9 tūkst., o ne 100 tūkst. eurų? Tai gal G.Nausėda būtų apmokėjęs ir 100 tūkst.? Laida - pilstymas iš tuščio į kiaurą :(

  Benjaminas DagysBenjaminas DagysPrieš 2 mėnesius
 • kad čia gali būti kažkokių nuolaidų tai ir be tyrimo aišku, bet man užkliuvo tai ar tyrimo rengėjai tiksliai žino kokios paslaugos buvo suteiktos? ir kad toks paslaugos kainavo būtent 100 tūkst. pasigedau konkretumo ir analizės kokios konkrečiai paslaugos suteiktos, pasakyti, kad buvo teiktos komunikacijos paslaugos bendrai neužtenka, tai kodėl 100 tūkst? tai gal 200..

  Mantas StulgaitisMantas StulgaitisPrieš 2 mėnesius
 • Koks čia žurnalistinis tyrimas? "Kainavo 10k paslaugos Idea Prima, nors turėjo kainuoti 100k." - ir tik tiek? Čia bet kuris kas googlinasi kainas ir gilinasi į rinkimų niuansus klausdamas tai galėjo atrasti, o visą kitą nepagrįstos spekuliacijos. Nusivyliau nauju tyrėju darbu, sorry. Čia Tapino vėl kažkoks noras įkąsti Nausėdai, nes nesutampa nuomonės kai kuriais klausimais? Na taigi Lietuvos žmonės išsirinko žmogu, kuris nebuvo absoliučiai politikoje tą ir turim. Geriau padarykit tyrimą apie "kompetentingus" ministrus, kuriuos Šimonytė stumia.

  Shadow BladeShadow BladePrieš 2 mėnesius
  • Šiandien Jakilaičio vestame Delfi politikos forume, reikia pastebėti, tikrai gan objektyviai apžvelgtos ne tik Karbauskio dramos, bet ir naujų valdančiųjų siūlomų ministrų situacija. Norėtųsi tokios, sugrįštančios kokybės ir iš Laisvės TV.

   Darius SDarius SPrieš 2 mėnesius
 • Kaimietukai prabalsavo uz Gitana, gan greit suprato, jog prasove, bet ju ego tokie dideli, kad dar iki dabar sau to nepripazysta :] Nieko keisto, jog tu 'Piktuciu' cia tiek prisirinko :]]]

  neprivalgesneprivalgesPrieš 2 mėnesius
 • Gvazdikas o ne prezidentas

  sigutisss nerlikassigutisss nerlikasPrieš 2 mėnesius
 • Itin silpna laida. Kaip kažkas minėjo primena Krivicko stilių - grėsminga fono melodija ir stori pasakotojų balsai, nors turinys artimas nuliui. Ir be to eilinį kartą bandymas išspaust kažką iš nieko apie tiesiog neįtikusį valdantiesiems prezidentą. Kas vyksta su Laisvės TV? Na ok kokie vėjai ir iš kur čia pučia akivaizdu, bet kad laidų kokybė pasidarė visiškų pimpačkiukų lygio, net bandant susidoroti su tais, kurie jums neįtinka.

  Darius SDarius SPrieš 2 mėnesius
  • Su LaisvėsTV viskas gerai! Tapinas&Co stebuklus daro, kalnus verčia, bet kai komanda pasipildė kai kuriais tiriamosios žurnalistikos 'specais' tai nieko gero iš to ir nesitikėjau.

   Valdas SteponaitisValdas SteponaitisPrieš 2 mėnesius
 • Pirmas blynas isejo... nu, kaip pirmas blynas. Truput padeges, truput prisvyles, bet kaip ir valgomas. Task failed successfully, kitaip sakant. Lauksim daugiau ir geresniu :D

  Julie KoreJulie KorePrieš 2 mėnesius
 • Ce ispejimas Nausedai del ministru paskirimo? 😄

  Robertas RbRobertas RbPrieš 2 mėnesius
 • sakyciau raganu medziokle

  scepticismscepticismPrieš 2 mėnesius
  • Jo, čia kaip "Trumpas nenuginčyjamai laimėjo". Tau rodo faktus, o tu jų vistiek nematai.

   LetsmakethishappenLetsmakethishappenPrieš 2 mėnesius
 • O tai Šimonytė tukstančius ištaškė ir jokių pasiekimų rinkimuose.dabar abejotina premjerė su silpna komamanda ar datrauks iki šviežių bulvių?klausymas

  Vidas MVidas MPrieš 2 mėnesius
 • Pilstymas iš tuščio į kiaurą...

  Jonas VaitkusJonas VaitkusPrieš 2 mėnesius
  • @MetalinLT 😂👍👍👍😂

   Kęstas TreigysKęstas TreigysPrieš 2 mėnesius
  • Lakoniškai - "Aukštą ir Gražų", papigiaja - už 90k € konfederacija įsidėjo sau į kišenę, iš tenai ir bus jiems (ne mums) gerovės valstybė ..

   Ramūnas SungailaRamūnas SungailaPrieš 2 mėnesius
  • nes labai myli Nausėda ar ne? Čia labai ne į kiaurą ir ne iš tuščio, nes Gitukas gi toks fainas, o realiai liumpenas ne valstybės vadovas. Jau girdėt, kad jam netinka į SAM postą Arūnas Dulkys, o netinka dėl ko, visi žinom, nes buvo jo sesutės konkurentas ir lyg vadovas. Dabar keršija už seserį. Visur kur Dulkys eis ar bus kviečiamas, Nausėda jį blokuos. Jau vien tai, kad Nausėda blokuoja Tapino, Miliūtės, Bruverio ir Valatkos patekimus kažkur yra bobiška ir žema, kaip Prezidentui. Nes Prezidentas išrinktas tokia persvara turėtų būti teisingas visiems, bet jis kaip ir komunistbebrai elgiasi pagal geriausias tradicijas. Niekaip jis man su jaunatviškumu ir modernumu nesusieina, yra lygiai toks pats sisteminis kaip ir dauguma. Kur jis girdisi dėl santykių su JAV? Niekur. Aušra Maldeikienė jį labai puikiai apibūdino ir puikiai suvarė. Aišku, jis irgi apie ją pasakė tiesą, bet Gitanui ta tiesa skaudesnė, nes jis įsivaizduoja, kad yra kitaip.

   MetalinLTMetalinLTPrieš 2 mėnesius
 • Lietuva-stebuklų šalis,aukštas ir gražus pone prezidente.Šukuokitės povo plunksnas dažniau :)))

  eduardas 76eduardas 76Prieš 2 mėnesius
 • Silpnas video. Nelaimėjo savų partijos, tai dabar kabinsis prie nugalėtojų. Anonimiški pranešėjai skelbė, kad galėjo kainuot 100000, o kodėl ne 200000?

  Karolis RKarolis RPrieš 2 mėnesius
  • @Rytis K. Tas nepartinis nugalėjo partinius žinomus ir stirpius politikus. Tai gal jie nėra tokie stiprūs, tik pasitelkdami skirtingas media'jas stengiasi tokie atrodyti. Kada negali būt geresniu ir aplenkti, tada pasitelki visus išteklius ir "savus" kanalus, kad sumenkintum konkurentus taip juos tempadamas žemyn iki savo lygio. Senai aišku kurie kanalai, ką palaiko ir taip yra įprasta visose šalyse, negali aplenkt, tai kišk pagalius į ratus kitiems. Lietuvoje Valdas Adamkus buvo prezidentu dvi kadencijas. Dalia Grybauskaitė dvi kadencijas. Jei Gitanas Nausėda padarys išvadas po pirmų metų ir likusią kadenciją didelių klaidų nebus, galima spėt, kad jo reitingai nebus maži ir galima tikėtis jo pretenduojant antrai kadencijai. Dabar Koncervatoriams išbandymų metas, turi valdžią, galės parodyti ką gali. Pavasarį buvo dingę visi, dabar visi mato padarytas klaidas ir kaltina kitus, lauksim jų veiksmų. Tikėkimės bus gera valdančioji ir nebus jokių problemų su visokiais ministrais kaip Teisingumo ministerija ar Aplinkos apsaugos. O dėl kainos, įmonės vadovas pasakė, kad gali. Galima įvairiai interpretuoti šitą paaiškinimą :) Mano komentaras pirmas tik apie tai, kad tikėjausi įdomesnio tyrimo ar bent jau "gilesnio", o ne anonimiški pranešėjai, kurie sako, kad turėjo kainuoti 100 tūkst.

   Karolis RKarolis RPrieš 2 mėnesius
  • Daug paprasčiau būtų turėti nuosavą marionetinę prezidentę TIEMS, kuriuos pagaliau išrinko. O Nausėda juk buvo per diplomatiškas ir neužsiėmė bendra agresyvia propoganda, kai reikėjo, prieš karbauskininkus. T.y nepakluso. Be to dar yra įsižeidęs už nuolat ant jo pilamą š iš "laisvos" ir "nepriklausomos" "žiniasklaidos" pakankamai atvirai pučiančios tik į vieną dūdą. Žodžiu šitas prezidentas, anot populiariosios purvasklaidos grandų ir jų pimpačkiukų, buvo ir yra bestuburis ne už tuos už kuriuos bestuburiu pagal juos reikia būti. Tai va dabar ir darys tyrimus iš kavos tiŕščių.

   Darius SDarius SPrieš 2 mėnesius
  • Prie ko čia partijos? Kalbama apie nepartinį prezidentą. O dėl kainos, pats įmonės vadovas jai neprieštaravo.

   Rytis K.Rytis K.Prieš 2 mėnesius
 • kai iš 3 sakinių bandai išspaust 10 minučių. idėja kaip ir yra, bet laidos nėra. vizualas toks kaip mokinio skaidrės, viskas sukasi išsivarto susivarto atgal. ir krivickas style naratyvas su pauzėm tarp žodžių.

  Vilius ZVilius ZPrieš 2 mėnesius
 • bekiausis ir bestuburis prezidentas

  Angry PizzaAngry PizzaPrieš 2 mėnesius
 • apie nieka :D cia Jusu tas video klounai

  nepop uliarusnepop uliarusPrieš 2 mėnesius
 • Kaip Laisvės TV gali toki žurnalistinį šūdą talpinti, " tokie darbai", "tiek kainuoja", "neoficialiomis žiniomis", "kažkieno žiniomis", "kažkokie žmonės", žodžiai iš konteksto. Fakto nei vieno. Labai primena rusu žurnalistiką, eikit dirbt į NTV, trūksta tik nežinomo eksperto kuris išaiškina kaip sučipavo ir rėmė nemokamai

  RudyRudyPrieš 2 mėnesius
 • Slabnai labai jau pavarėt. Atmestinai. Dar ne tokių dalykų galima atrasti labiau pasistengus. Plius kodėl tik dabar parūpo rinkimų kompanijos subtilybės? Atrodo kad kažkas iš Laisvės tv turi didelių nuoskaudų. Pradėsit tokias nesąmones kelt ne iki galo paruoštas manau pradės mažėt remėjų gretos. Negalvojau, kad Pancerovas su Davidonyte tokį žemo lygio darbą galėjo išleist. Taip jau užHype`inot šitą briedą, kad patapo fail`u.

  jackysejackysePrieš 2 mėnesius
 • Jau pabodo klausyti kaip visi plauna pinigus. Galėtų parodyti kokios pasėkmės po demaskavimo ir to sunkaus tyrimo. Ar tuo ir baigiasi švaistūnų istorijos? Keli % nuo prasuktos sumos ir laisvas. Norėtųsi rezultatų ne vien tuščių kalbų

  MindaugasMindaugasPrieš 2 mėnesius
  • Teisti,demaskuoti čia jau valstybės reikalas.Kaip gali Laisvės tv nubausti?

   Fint FintasFint FintasPrieš 2 mėnesius
 • Net patys skaidriausi žmones turi apie save kompromata, idomu ar Panceravas užsakyma vygdo ar iš širdies šita daro

  edgaras zombisedgaras zombisPrieš 2 mėnesius
 • Ačiū už aiškiai ir logiškai pateiktą informaciją.

  EgleEglePrieš 2 mėnesius
 • Nausėda yra bestuburis bankų statytinis.

  Fint FintasFint FintasPrieš 2 mėnesius
 • Prisidėk prie Patreon ir padėk Andriukui susidoroti su jam nepatinkančiais politikais.

  Linas ULinas UPrieš 2 mėnesius
 • Silpnai. Perfrazuojant garsią patarlę - This video should have been a FB post Money not well spent

  Vaidotas DaukšaVaidotas DaukšaPrieš 2 mėnesius
  • Silpnai? Blecha antro turų kandidatų išleisti vpinigai skiriasi DVIGUBAI, atrastas viso to patvirtinimas ir atsiranda "mocartų drąsiai teigiančių silpnai? Mūsų prezidentas silpnas! Ir dar gana suktas pasirodo

   Tadas KaučikasTadas KaučikasPrieš mėn
 • reklamos daug o rezultate tik ir lieka reklama

  DONATAS URBONASDONATAS URBONASPrieš 2 mėnesius
 • Černiauskas už abortus (ten kažką Nausėdienė lenkijoje), Pancerovas vėl kažką rado (blogas Nausėda), Gritėno laukiam su blogas Nausėda, bet greičiausiai kunigai kažką vėl prisidirbs. Kaip kažkas jau rašė fb ultrakairysis demokratų flangas (sorosiniai) darosi labai nuspėjamas.

  Linas VereikisLinas VereikisPrieš 2 mėnesius
  • @gintarė Stanytė jeigu tau Nausėda prie kairiūjų, tai žėgnokis, o šiaip tai valink nx bbz kieno troli

   Linas VereikisLinas VereikisPrieš 2 mėnesius
  • Pala, visai pasimečiau. Tai, kad Nausėda pats prie kairiųjų, tai čia saviškį drožia? Ir šiaip, kiek girdėjus, kad ant konservatorių, kad sorošiniai šaukia...? Ar dešnieji ir ultrakairieji yra sorošiniai, o centro kairieji "normalūs"?

   gintarė Stanytėgintarė StanytėPrieš 2 mėnesius
 • Kodel Tepinelis ir KO apie Grybauskaite nieko nekure?

  AU MAAU MAPrieš 2 mėnesius
 • Šaunuoliai. Valykimės oagaliau :)

  Nijole OzelyteNijole OzelytePrieš 2 mėnesius
 • Skystokas startas.

  MariusMariusPrieš 2 mėnesius
 • Tik Tamulionis? Tai, kad ten daugybė žmonių "nemokamai" jam padėjo.

  Simas KliusenkovasSimas KliusenkovasPrieš 2 mėnesius
  • Ir dar tokie kaip Zabarauskas asmenines santaupas investavo :D

   Fluffy Ninja LlamaFluffy Ninja LlamaPrieš 2 mėnesius
 • Lašas jūroj...

  T MT MPrieš 2 mėnesius
 • nejuokinkit su tokiais tyrimais

  morethanmorethanPrieš 2 mėnesius
 • Puiku, dabar padarykit apie "Laisvės TV geros draugės" ir būsimos Teisingumo ministrės Evelinos Dobrovolskos (Evelinos Baliko) teisinę patirtį. Pati MRU bakalaurė nenurodė kur būtent 9 metus dirbo advokatės padėjėja, nes ta vieta yra Lilijos Semaško kontora (Lilija joje vienintelė advokatė) kurios biuras yra tarybinio daugiabučio rūsyje ir dar neaišku ar Evelina ten išvis dirbo, nes nėra jokių įrašų apie jos dalyvavimą darbe. Panašu į įprastą kitiems lenkų atstovams "po znakomstvu" schemutę, kai įdarbiną pažįstamus tiesiog kad eitų darbo stažas.

  Pavel IvPavel IvPrieš 2 mėnesius
  • @Pavel Iv Bendrai pažiūrėjus, tai dabar išrinktos moteriškės primena marionečių teatrą. Šimonytė paklusniai net necyptelėjusi pritarė, vietoj Tarptautinio valiutos fondo, Kubiliaus komercinei paskolai Lietuvai, kitos dvi, man niekaip netelpa galvoje kuom joms prasikalto Karbauskis, kad tokius cirkus jau valdymo pradžioje išdirbinėja .. keršija Karbauskiui tai tikrai ne tos moteriškės ...

   Ramūnas SungailaRamūnas SungailaPrieš 2 mėnesius
  • @Ramūnas Sungaila Man labiau primena marionečių teatrą, kuriame buvęs Teisingumo ministras ponas Š. išsirinko žmogų, kurį bus galima be jokių problemų valdyti taip, lyg to žmogaus net neegzistuotų, o pats ponas Š. būtų šėšėlinis Teisingumo ministras, kas yra žymiai patogiau, nes nesėkmių atveju visa atsakomybė kristų ant MRU bakalaurės pečių.

   Pavel IvPavel IvPrieš 2 mėnesius
  • Teisingumo ministrės Evelinos Dobrovolskos skyrimas primena pokarį - ką nutvėrė iš gatvės, tą prie valdžios pastatė, arba garsųjį sovietinį vladuko posakį, kad valstybę gali valdyti kiekviena melžėja. :D

   Ramūnas SungailaRamūnas SungailaPrieš 2 mėnesius
 • Kaip ir aiškiu ... verslui ir banditų verslui bus gerovės valstybė. Mokykitės kaimiečiai, kaip banko klerką panaudojo jūsų mulkinimui. :D

  Ramūnas SungailaRamūnas SungailaPrieš 2 mėnesius
 • Oi Andriui nuoskauda ant Aukšto ir Gražaus :))) bet gerai, reikia tyrimus nuo aukščiausių postų pradėt. Lauksim tęsinių ;)

  Algirdas NavickasAlgirdas NavickasPrieš 2 mėnesius
 • Tai Davidonytė su Pancerovu išėjo iš 15min ar ne?? Kodėl šitas pats tyrimas lygiai 10h pasirodė ir 15min? Koks tikslas tada buvo išeiti, jei toliau bendradarbiaujama?

  sauliussauliusPrieš 2 mėnesius
  • Manau tyrimą pradėjo dar dirbdami 15min, o čia užbaigė. Todėl ir pasirodė abejuose medijose.

   Tomas KTomas KPrieš 2 mėnesius
  • Išėjo, Dovydo žodžiai Facebook'e: "Šį tyrimą pradėjome dar 15min, o baigėme Laisvės TV. Todėl išsamų tekstą rasite ir portale, va čia: 15min.lt/n1410592"

   Lukas KlusisLukas KlusisPrieš 2 mėnesius
 • Labai gera ir įdomi laida

  Saulė KlimantavičiūtėSaulė KlimantavičiūtėPrieš 2 mėnesius
 • Aukštas ir gražus, o daugiau mažai kas kam rūpi...

  Mindaugas SpukasMindaugas SpukasPrieš 2 mėnesius